Медійний марафон

Медійний марафон смотреть последние обновления за сегодня на .

У Херсоні пройшов медійний марафон «Рівність у політиці»

41
2
00:04:35
30.10.2018

Права жінок – це права людини. Під таким гаслом у Херсоні проходив 7 медійний марафон «Рівність у політиці», присвячений обговоренню рівного доступу як жінок так і чоловіків до участі у політиці на всіх рівнях. Засновником та незмінним організатором заходу виступив Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин, який вже протягом 2 років об’єднує політиків, держслужбовців, громадських активістів та представників медіа навколо ідеї гендерної рівності саме у політичній площині

Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»

473
19
3
07:18:11
10.12.2021

Запрошуємо на медійний марафон Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ». Він включатиме низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерно орієнтованого врядування та запровадження гендерного мейнстримінгу для досягнення рівної політичної участі жінок та чоловіків. Під час марафону політики та політикині, представники та представниці місцевого самоврядування та громадського сектору, експерти та експертки з гендерно орієнтованого врядування обговорять досягнення та перешкоди на шляху до впровадження гендерно орієнтованого врядування в Україні, а також важливість гендерної рівності та жіночого лідерства. _ EdEra — студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Навчальні матеріали на нашому сайті безкоштовні та доступні 24/7. Ресурси EdEra: Сайт EdEra: 🤍 Освітній блог: 🤍 EdEra у соціальних мережах: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Щодо проекту, інших курсів та партнерства пишіть нам на connect🤍ed-era.com.

Медійний марафон "Вибори: VOX Civium" у прямому ефірі

399
11
0
09:44:33
08.06.2017

Пряма трансляція м​едійного марафону “ВИБОРИ: VOX CIVIUM”. Залучення громадян до виборчої реформи в Україні”, що проходитиме 8-9 червня у конференц-залі готелю "Президент",​м.Київ​.​ Медійний марафон має на меті підняти рівень обізнаності громадян про свою роль у просуванні національних реформ, зокрема виборчої реформи. ​Марафон збере лідерів політичних партій, парламентарів, міжнародних та національних експертів з виборів, громадських активістів та партійців з усієї країни, щоб обговорити роль політичних партій, громадянського суспільства і громадян у просуванні виборчої реформи. ​ Під час марафону гості заходу зможуть обмінятися досвідом щодо різних підходів у залученні громадян до виборчої реформи, а також долучитися до інтерактивних майстерень, де зможуть дізнатися про креативні та просвітницькі методи просування виборчої реформи.​ Марафон організовано завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади у партнерстві з Центром Юей/ Громадським Рухом “ЧЕСНО”, ВГО «Інститут Республіка», Громадянською мережею “ОПОРА” і Центром політико-правових реформ. Офіційний хештег заходу #VOXCIVIUM Подія на Facebook: 🤍 ​​ Програма медійного марафону: 8 червня 10:00 – 10:15 – вітальне слово Мері О’Хейґен, Головний радник, Старший директор НДІ в Україні Пітер Ербен, Директор, IFES в Україні, Старший міжнародний радник з виборів Роланд Ковач, Директор Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» 10:15 – 10:25 – Презентація інструменту «Ваша Думка» 10:25 – 11:05 – Виступ на тему «Роль громадян у просуванні демократії» Спікер - Пет Мерло, Директор виборчих програм НДІ 11:30 – 13:00 – П​анельна дискусія «Роль громадян у виборчому процесі» Учасники – представники громадських організацій та експерти ​ Модератор – Наталія Соколенко 14:00 – 15:20 – П​анельна дискусія «Позиція політичних партій щодо виборчої реформи» Учасники – представники політичних партій Модератор - Вікторія Подгорна 15:20 –15:30 – Презентація концепції «Виборча реформа. Перезавантаження 2.0» Спікер: Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань (IFES) 15.30 - 15.40 Консультації з громадськістю за допомогою інструменту "Ваша думка"​ 16:00 – 17:30 – Робота в майстернях «Як залучити громадян до виборчої реформи: просвітницькі та творчі майстерні» 18:00 – 19:30 - Інтелектуальна гра у форматі “Що? Де? Коли?”

Медійний марафон "Рівність у політиці", Київ

103
4
0
00:05:31
01.09.2020

Медійний марафон "Рівність у політиці", організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ). Марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці жінок та чоловіків на всіх рівнях та спрямований на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. #equalityinpolitics #рівністьуполітиці

23.03.2017 - МЕДІЙНИЙ МАРАФОН

57
1
0
00:02:27
24.03.2017

Посилення ролі жінок у політичному житті країни обговорювали на медійному марафоні «Ґендерна рівність в Україні – на крок ближче», що відбувся у Києві . Серед почесних гостей цього заходу – високопосадовці та керівники дипломатичних відомств Королівства Швеції, Великої Британії, Сполучених Штатів та Канади.

Медійний марафон у Житомирі

87
4
0
06:43:24
12.06.2018

Сьогодні у Житомирі проходить Медійний марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях та включатиме заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг ґендерної рівності в політиці. Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»

52130
26
0
07:43:42
10.12.2021

Під час марафону експерти й експертки з гендерно орієнтованого врядування розповідають про переваги використання цих інструментів, а також чому такий підхід важливий для врахування потреб усіх мешканців громад та ефективного розподілу ресурсів. Крім того, до марафону долучаються представниці й представники громад, які успішно впроваджують інструменти гендерно орієнтованого врядування. Читайте ключові тези події на нашому сайті: 🤍

Медійний марафон «Рівність у політиці» (English)

124
8
0
06:43:20
25.10.2019

Медійний Марафон “Рівність у політиці”, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці жінок та чоловіків на всіх рівнях та спрямований на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. Понад 100 лідерів та лідерок думок, представників та представниць політикуму національного та регіонального рівня, уряду, медіа та громадських організацій зберуться, щоб подискутувати про те: 1. Які бар’єри та можливості існують для жінок на шляху до успішної політичної кар’єри; 2. Як забезпечити сталість досягнень у сфері гендерної рівності у владі; 3. Які інструменти оцінки гендерної рівності існують на місцевому рівні; 4. Яким чином медіа можуть долучитися до адвокації гендерної рівності. До обговорення питань гендерної рівності у політиці на Медійному марафоні долучаться: ● Дмитро Кулеба, Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, ● Інна Совсун, народна депутатка IX скликання, ● Роксолана Підласа, народна депутатка IX скликання, заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, ● Марина Хонда, заступниця голови КМДА, ● Марина Матковська, засновниця громадської організації "ДієVO", ● Фріл, репер, амбасадор громадсько-просвітницької кампанії “Почути одне одного”, ● Леся Ганжа, редакторка сайту “Жінки — це 50% успіху України”, ● Ірина Славінська, гендерна координаторка кампанії “Повага. Кампанія проти сексизму в медіа та політиці”, ● Наталія Васюра, редакторка журналу “L’Officiel Україна”, ● Роман Вінтонів, Телебачення Торонто.

Медійний онлайн-марафон "Рівність у політиці"

104677
21
0
04:50:55
31.03.2021

Національний Демократичний Інститут (НДІ) запрошує взяти участь у Медійному онлайн-марафоні "Рівність у політиці". Медійний марафон присвячений питанням жіночої політичної участі та жіночого лідерства. Метою заходу є актуалізація питання залучення жінок до політичного життя України та заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. Серед учасниць та учасників медійного марафону: політикині, включно з кандидатками, які балотувалися на місцевих виборах 2020 року, політичні лідерки та лідери, громадські діячки та діячі. Питання до обговорення: важливість політичної участі жінок; гендерно орієнтоване врядування; жінки в медіа. Медійний марафон “Рівність у політиці” організовує Національний Демократичний Інститут (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки Швеції, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

Ольга Веснянка, Медійний марафон "Рівність у політиці", м. Житомир

40
2
1
00:04:36
17.10.2018

Ольга Веснянка, правозахисниця, журналістка та медіа-тренерка, про роль медіа в боротьбі з гендерними стереотипами та сексизмом. Медійний марафон "Рівність у політиці, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях. Місто Житомир, 12 червня 2018 року.

Прямий ефір: Медійний марафон "Чому гендерна рівніть важлива для України"

136
5
0
08:05:48
29.10.2021

Дата: 27 квітня 2016 року Місце: вул. Володимирська, 49A, простір «INVERIA» Медійний марафон: Чому ґендерна рівність важлива для України? Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) розпочинає унікальний медійний марафон у середу 27 квітня о 12:00, який присвячено інноваційним дослідженням громадської думки у сфері ґендерних питань. Інноваційне дослідження дозволяє не лише дізнатися про свідомі думки та судження, але й збагнути підсвідоме, на кшталт того, кому з батьків йти у декретну відпустку, бути годувальником в родині, будувати кар’єру, чи, можливо, успішно поєднувати всі ролі. Медійний марафон «Чому ґендерна рівність важлива для України?» організовано з метою підвищення рівня обізнаності суспільства про переваги ґендерної рівності та сприяння громадській дискусії щодо руйнівного впливу ґендерних стереотипів та сексизму. НДІ залучив до участі у марафоні політиків, дипломатів, державних службовців, представників медіа та лідерів громадської думки, серед яких Посол Канади в Україні Роман Ващук, координатор програм технічної допомоги посольства США Джоан Вагнер, перший секретар Посольства Швеції в Україні Давід Емтестам, Ольга Айвазовська, Олександр Солонтай, Вікторія Подгорна, Наталія Карбовська, Марія Берлінська, Андрій Круглашов та модератор форуму Мері О’Хейґен, директорка НДІ в Україні. Участь у подіумній дискусії на тему «Подолання сексизму та негативних ґендерних стереотипів у медіа» братимуть запрошені спікери: Ольга Герасим’юк, Андрій Куликов, Лариса Денисенко, Юрій Макаров. Модератором виступить Ірина Славінська. Дізнатися більше, пройти тест і зрозуміти особисте сприйняття та власні стереотипи можна на сайтах: 🤍 та 🤍

Медійний онлайн-марафон "Рівність у політиці", вересень 2020

38902
6
0
00:04:31
24.03.2021

Медійний онлайн-марафон "Рівність у політиці", організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ), зібрав учасниць і учасників з усіх регіонів України. Захід був присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях та включатиме заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України. Більше про онлайн-марафон “Рівність у політиці” 🤍 #рівністьуполітиці #equalityinpolitics

Медійний марафон «Роль жінок у просуванні реформ в Україні» (конференц-зал «Київ»)

294
1
0
03:32:03
11.03.2017

🤍 Дізнайтеся про роль жінок у відбудові нової європейської України, про свідомі та підсвідомі думки та судження, які диктують батьки своїм дітям ще змалечку. Визначте, які можливості та виклики мають жінки, та які посади займають жінки на ринку праці. Зокрема, під час марафону буде обговорюватися роль жінок у процесі децентралізації – реформи, яка є ключовою для успішного майбутнього України. Програма медійного марафону: 10:00 – 10:30 – Реєстрація учасників, неформальне спілкування, вітальна кава. 10:30 – 11:00 – Відкриття форуму. Вступне слово. 11:00 – 12:30 – Панельна дискусія «Роль жінки у відбудові нової європейської України». 12:30 – 13:00 – Перерва на каву. 13:00 – 14:30 – Конференц-зал "Харків", Панельна дискусія "Виклики та можливості для жінок в процесі децентралізації". 13:00 – 14:30 – Конференц-зал "Київ", Круглий стіл "Жінка. Рівний статус – різні ролі. Гендерні аспекти ринку праці". 14:30 – 15:00 – Перерва на каву. 15:00 – 16:30 – Конференц-зал "Харків", Інтерактивний семінар «Застосування інструментів гендерно-орієнтованого бюджетування». 15:00 – 16:30 – Конференц-зал "Київ", Дебати «Квоти: ефективний інструмент гендерної рівності?». 16:30 – 17:30 – Прийняття та неформальне спілкування. Запрошені спікери: Юлія Світлична, Голова Харківської обласної державної адміністрації Світлана Войцеховська, Народний депутат України, співголова МФО “Рівні можливості” у ВРУ Ірина Єфремова, Народний депутат України, член МФО “Рівні можливості” у ВРУ Юрій Дерев’янко, Народний депутат України Олександр Чумак, Голова Асоціації приватних роботодавців Людмила Бєлова, Директорка Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Тамара Огородова, Євгенія Корінна, Світлана Березовська, Людмила Павлінська, Маргарита Бойко, Анастасія Карпенкова, Вікторія Мілютіна, Олена Горошко, Павло Федосенко, Олена Жукова, Алла Коваленко, Ольга Юськевич Панельну дискусію модерує - Юлія Сєдая Дискусію модерує - Яна Казакова Круглий стіл модерує - Світлана Кушнір Дебати модерує - Павло Богаченко, Олександр Кайгородов

Ієн Вудворд, Медійний марафон "Рівність у політиці", м. Житомир

36
1
0
00:08:13
17.10.2018

Ієн Вудворд, заступник директора Національного Демократичного Інституту (НДІ) про фемінізм. Медійний марафон "Рівність у політиці, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях. Місто Житомир, 12 червня 2018 року.

Натя Джикія, Медійний марафон "Рівність у політиці", м. Житомир

20
2
0
00:04:23
16.10.2018

Натя Джикія, заступниця директора Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) про гендерну рівність. Медійний марафон "Рівність у політиці, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях. Місто Житомир, 12 червня 2018 року.

Зоя Казанжи, Медійний марафон "Рівність у політиці", м. Житомир

27
1
0
00:08:11
12.10.2018

Зоя Казанжи про лідерство та жіночу політичну участь. Медійний марафон "Рівність у політиці, присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях. Місто Житомир, 12 червня 2018 року.

Медійний марафон "Рівність у політиці", м. Житомир. Презентація кампанії #NotTheCost #НеЦінаПолітики

28
1
0
00:15:53
23.10.2018

Анастасія Яновицька, координаторка програми Національного Демократичного Інститутут "Жінки-лідерки" і Тамара Огородова, громадська діячка, екс-депутатка Запорізької міськради, презентують кампанію з протидії насильства проти політично активних жінок NotTheCost #НеЦінаПолтики. Місто Житомир, 12 червня 2018 року.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
медійний марафон 魚群予告 los relampagos признаки рака кожи دوربین مخفی دختر баумейстер философ развал ссср на карте Стримы raul jimenez интеллект советы от юлкиной Колесо обозрения рен тв игра на тнт скачать бесплатно елену воробей киселев Lo Mejor de Alex Zurdo armnews лор онихолизис лечение